Memory Gel Wave

memorygel_wave

  • Rozmery: 9-11 cm
  • Výška: 72 x 42 cm
  • Všeobecná záruka

Softgel  je  revolučný  materiál,  tvorený  mäkkým  ale  dostatočne  pružným  gélom,  ktorý  sa dokonale prispôsobuje a reaguje na každú zmenu polohy, zároveň slúži ako spoľahlivá podpora. Vďaka svojim unikátnym chemickým a fyzickým vlastnostiam zaručuje dokonalé pohodlie a komfort.

SOFTGEL

softgel_korbenSoftGel v porovnaní s inými materiálmi sa vyznačuje s vysokou termoreguláciou teploty  tela.  Vyznačuje  sa  schopnosťou  kontrolovať  teplotu,  prispôsobí  sa teplote  ľudského  tela,  teplota  sa  ustáli  asi  o  1,5  °C  nižšie,    dokáže  odvádzať teplo ľudského tela a  rovnomerne ho rozložiť. Vďaka zníženiu teploty pokožky sa  metabolické  procesy  spomalia,  a  tak  priaznivo  pôsobí  na  okysličovanie tkaniva.    Optimálne  podporuje  krvný  obeh,  prináša  príjemný  pocit,  sviežosť  a plnohodnotný  oddych.  SoftGel  je  absolútne  zdravotne  nezávadný,  neobsahuje prchavé zložky, netvrdne a nestráca svoje ortopedické a elastické vlastnosti.

softgel_suruseg_magassag_korben_sk

POŤAH PUROTEX

memgel_purotex_korbenTkanina PUROTEX je ekologicky navrhnutý poťahový materiál s ochranou proti baktériám a mikroorganizmom. Mikrokapsule obsiahnuté v poťahu účinne neutralizujú vznik a rozmnoženie baktérií, ktoré spôsobujú alergické rekcie a astmu, čím zaručujú vysokú hygienu matraca a poskytuje hlboký a komfortný spánok.